vibrators for sale women sex toys best sex toys Best vibrater lesbian sex toys male sex toys vibrators for sale bondage gear adult products vibrater bedroom toys women toys bondage toys toys for adults sex toys vibrators for women cheap vibrators toys adults toys for couples lesbian toys male toys adult vibrators adultsextoys dick toys female toys quiet vibrators rabbit toys couples toys silent vibrators strap on toys masterbation toys buy strap on glass toys rabbit vibrater toys woman adult female toys toy saxophone discount vibrators cheap rabbit vibrators waterproof rabbit marital aids rabbit vibe xxx toys pleasure toys strapon masterbaiting toys adult women toys sez toy large rabbit vibrator rabbit pearl sexual excretion
XXIII Niedziela zw. 10.09.2017 r.
Wydarzenia parafialne

naglowek3

W czwartek Święto Podwyższenia Krzyża. Msze św. o godz. 7.00, 17.00 i 18.00.

Zebranie Rady Duszpasterskiej i Rady Budowlanej oraz przedstawicieli wszystkich Wspólnot parafialnych dzisiaj o godz. 19.00 na plebanii.

Zapraszamy na Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę w najbliższą sobotę 16.09 z naszej Parafii do Parafii św. Marka. Rozpoczęcie po Mszy św. o godz. 18.00. Współorganizatorem Procesji jest Krucjata Różańcowa za Ojczyznę. Apostolstwo Żywego Różańca zaprasza na Mszę św., na różaniec i na spotkanie w salce w czwartek 14.09 o godz. 17.00. Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na Mszę św. i na spotkanie modlitewne w piątek 15.09 o godz. 17.00.

Lektorów, Ministrantów i kandydatów na ministrantów zapraszamy na zbiórkę we wtorek o godz. 18.00. Oaza młodzieżowa spotyka się w czwartek na Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy chętną młodzież z gimnazjalnym, liceum oraz studentów. Wdowy i wdowców zapraszamy na Mszę św. w ich intencji w piątek o godz. 9.00.

Zebranie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami w przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11.30.

Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego: art. o objawieniach Matki Bożej w Gietrzwałdzie, relacja z pieszej pielgrzymki do Jerozolimy w intencji pokoju oraz wspomnienie polskiego kameduły o. Piotra Roztworowskiego.

Ks. Dziekan Jan Andrzejczak zaprasza na Mszę św. Odpustową w Parafii MBKM w piątek 15.09 o godz. 18.30.

Parafia św. Maksymiliana Kolbego zaprasza na kurs przedmałżeński z nauką tańca od 5 października. Szczegóły na plakacie.

WSD Diecezji Bydgoskiej zaprasza na XX Weekendowe Spotkania Młodzieży Męskiej w dniach od 22 do 24.09 w gmachu Seminarium.

W zeszłym tygodniu zmarli: śp. Ks. Kan. Jan Graczyk, emerytowany proboszcz par. św. Antoniego, ostatnio rezydent w parafii św. Łukasza (wyprowadzenie z kościoła św. Łukasza w niedzielę o godz. 17.00) oraz śp. Teresa Kołodziejczak l. 65, zam. ul. Porazińskiej 5. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie……

 

diecezja bydgoska

seminarium

serwispapieski 2

sdm

 

kromka

przewodnik katolicki

ekai

deon

Dane kontaktowe

Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła i Ewangielisty
ul. Skarżyńskiego 4,
Bydgoszcz 85-798
tel. 052-343-01-38 lub 052-343-12-22
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.