vibrators for sale women sex toys best sex toys Best vibrater lesbian sex toys male sex toys vibrators for sale bondage gear adult products vibrater bedroom toys women toys bondage toys toys for adults sex toys vibrators for women cheap vibrators toys adults toys for couples lesbian toys male toys adult vibrators adultsextoys dick toys female toys quiet vibrators rabbit toys couples toys silent vibrators strap on toys masterbation toys buy strap on glass toys rabbit vibrater toys woman adult female toys toy saxophone discount vibrators cheap rabbit vibrators waterproof rabbit marital aids rabbit vibe xxx toys pleasure toys strapon masterbaiting toys adult women toys sez toy large rabbit vibrator rabbit pearl sexual excretion
XXIV Niedziela zwykła 17.09.2017 r.
Wydarzenia parafialne

naglowek3

Dzisiaj przezywamy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Módlmy się abyśmy umieli właściwie korzystać ze środków komunikacji oraz w intencji dziennikarzy by służyli Prawdzie.

W poniedziałek Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia i modlitwą wstawienniczą po Mszy św. o godz. 18.00.

We wtorek 19.09. Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego w czasie Mszy św. o godz. 18.00. W czwartek 21.09 Urocz. Św. Mateusza. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i 18.00.

W przyszłą niedzielę 24.09 przeżywamy nasz Odpust Parafialny Św. Mateusza Ap i Ew., Patrona naszej Parafii. Suma Odpustowa o godz. 11.30, której będzie przewodniczył ks. Prał Tadeusz Nowak, Proboszcz Parafii p.w. św. Floriana w Żninie. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

Ministrantów, kandydatów na ministrantów i lektorów zapraszamy na spotkania w piątek o godz. 16.30. Oaza młodzieżowa spotyka się w każdy czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 na plebanii. Scholka dziecięca zaprasza na próbę w przyszłą niedzielę o godz. 10.00 na plebanii.  

Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego: relacja z pobytu Papieża Franciszka w Kolumbii, rozmowa z ks. Abpem Henrykiem Muszyńskim, Prymasem seniorem na temat stosunków polsko – niemieckich, art. o przeżywaniu liturgii przez osoby niewidome i przedstawienie sylwetki pierwszej wdowy konsekrowanej w Diecezji p. Małgorzaty Wesołowskiej, naszej parafianki.

Zapraszamy do udziału w IX Diecezjalnej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 26-27.10. Koszt 130 zł. z noclegiem, a 100 zł bez noclegu. Wyjazd spod Parafii o godz. 7.40. Zapisy w zakrystii.

Centrum Kultury Katolickiej „Wiatrak” przypomina o zapisach na zajęcia sportowe, taneczne, językowe, naukowe, muzyczne oraz klubu przedszkolaka i świetlicy socjoterapeutycznej. Szczegółowe informacje na plakacie i w wyjściu z kościoła.

W czasie składki budowlanej zebraliśmy 8160 zł., a na pomoc dla poszkodowanych w nawałnicach 4910 zł. Wszystkim z serca dziękujemy. Bóg zapłać.

Parafia św. Maksymiliana Kolbego zaprasza na kurs przedmałżeński z nauką tańca od 5 października. Szczegóły na plakacie.

WSD Diecezji Bydgoskiej zaprasza na XX Weekendowe Spotkania Młodzieży Męskiej w dniach od 22 do 24.09 w gmachu Seminarium.

Ks. Proboszcz bardzo prosi aby skontaktowały się z nim osoby, które otrzymał łaski za wstawiennictwem Matki Bożej rozwiązującej węzły odmawiając Nowennę.

W przyszłą niedzielę będzie można wesprzeć projekt Stop Aborcji. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty.

 

diecezja bydgoska

seminarium

serwispapieski 2

sdm

 

kromka

przewodnik katolicki

ekai

deon

Dane kontaktowe

Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła i Ewangielisty
ul. Skarżyńskiego 4,
Bydgoszcz 85-798
tel. 052-343-01-38 lub 052-343-12-22
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.