vibrators for sale women sex toys best sex toys Best vibrater lesbian sex toys male sex toys vibrators for sale bondage gear adult products vibrater bedroom toys women toys bondage toys toys for adults sex toys vibrators for women cheap vibrators toys adults toys for couples lesbian toys male toys adult vibrators adultsextoys dick toys female toys quiet vibrators rabbit toys couples toys silent vibrators strap on toys masterbation toys buy strap on glass toys rabbit vibrater toys woman adult female toys toy saxophone discount vibrators cheap rabbit vibrators waterproof rabbit marital aids rabbit vibe xxx toys pleasure toys strapon masterbaiting toys adult women toys sez toy large rabbit vibrator rabbit pearl sexual excretion
XXI Niedziela zwykła 27.08.2017 r.
Z życia Kościoła

naglowek3

Od piątku 1.09 powraca Msza św. w niedzielę o godz. 13.00, w tygodniu o godz. 17.00, a Biuro Parafialne czynne będzie po południu od poniedziałku do czwartku od 16.00 do 16.50. W każdy wtorek modlimy się do św. Mateusza, o 17.30, a w środę Nowenna do MB NP.

Rozpoczynamy przygotowania do Uroczystość Matki Bożej Pięknej Miłości, głównej Patronki Diecezji. Członków Żywego Różańca zapraszamy w sobotę 2.09 na 17.30 na Różaniec i na Mszę św. do katedry.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca, okazja do spowiedzi św. dla uczniów klas IV i V od godz. 16.00, dla uczniów klas VI, VII i gimnazjum od godz. 16.30, a od 17.30 dla licealistów i dla wszystkich dorosłych. W sobotę I sobota miesiąca. o godz. 11.15 Różaniec a o godz. 12.00 Msza św. Fatimska. Ks. Maciej i Ks. Robert udają się z Komunią św. do chorych. Ks. Wojciech chorych odwiedzi w przyszłą sobotę 9.09.

Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego: art. o obchodach 300-lecia koronacji Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze oraz o pięknie bycia harcerzem. Do Przewodnika dołączono książkę 5 min. z Bogiem. Modlitwy na każdy dzień września.

Zapraszamy na Festyn Parafialny „Zakończenie wakacji”. W tym roku współorganizatorami Festynu są: Senator Andrzej Kobiak, Urząd Marszałkowski, Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy, Park Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku, Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa, Kasa Stefczyka, SANEPID w Bydgoszczy, Firma Abramczyk, Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy, Gospodarstwo Agroturystyczne Gzinianka, Komenda Policji w Fordonie, Szkoła Podstawowa nr 65, Salon Fryzjersko-kosmetyczny Żyj z klasą, Studio Zdrowia, Fordoński Zakład Pogrzebowy, Kawiarnia Młynek, Wydawnictwo Pejzaż, Rada Osiedla Nowy Fordon. Rozpoczęcie o godz. 16.00 a zakończenie o godz. 21.00. W programie m.in. występy zespołów, gry i zabawy dla dzieci, młodzieży i całych rodzin, Głównymi nagrodami będą: konsola XBOX ONE, tablet, 2 rowery, worek czekolady, czekoladowy Mikołaj, 5 zestawów rybnych, pobyt dla całej rodziny w Gospodarstwie Agroturystycznym, obiad dla rodziny w restauracji, dwuosobowe zaproszenie na Koncert Noworoczny w Operze Nova, 4 Bony na zabieg odbudowy włosów Kemon, roczny karnet do wejścia na basen, Bon na wieczorek piękna i urody z lekcją instruktażową, albumy o Bydgoszczy i wiele innych ciekawych nagród. Zachęcamy chętnych Parafian, by podobnie jak w zeszłym roku przynieśli własne wypieki do kawiarenki.

W tym roku przy okazji Festynu można skorzystać ze znakowania rowerów przez policję (potrzebne będą: dowód zakupu, dowód osobisty i karta gwarancyjna), z porad dotyczących zdrowego żywienia, chorób odkleszczowych, profilaktyki uzależnień, pomiaru tlenku węgla w wydychanym powietrzu. Będziemy rozprowadzić cegiełki, przeznaczone na zakup obiadów w szkołach oraz pomoc w zakupie przyborów szkolnych i podręczników dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej Parafii. Wszystkich serdecznie zapraszamy do zabawy.

W przyszłą niedzielę zapraszamy pary, które ślubowały we wrześniu na Mszę św. o godz. 8.30 aby odnowić przyrzeczenia małżeńskie.

Parafia NSPJ zaprasza na wieczory organowe w soboty września o godz. 19.15. Wstęp wolny.

W przyszłą niedzielę 3.09 zapraszamy na Pożegnanie Lata na Polanie Różopole od godz. 14.00. Szczegóły na plakacie.

Zespół Szkół Drzewnych informuje o naborze w zawodach technik technologii drzewnych, technik hodowca koni oraz do szkół branżowych I-stopnia. Informacje w sekretariacie Szkoły.

W zeszłym tygodniu zmarli: śp. Tadeusz Posełkiewicz l. 75, zam. ul. GOPR 7, śp. Danuta Bugajska l. 64, zam. ul. Duboisa 1, śp. Edward Zentkowski l. 78, zam. ul. Powalisza 4. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie………

 

diecezja bydgoska

seminarium

serwispapieski 2

sdm

 

kromka

przewodnik katolicki

ekai

deon

Dane kontaktowe

Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła i Ewangielisty
ul. Skarżyńskiego 4,
Bydgoszcz 85-798
tel. 052-343-01-38 lub 052-343-12-22
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.