vibrators for sale women sex toys best sex toys Best vibrater lesbian sex toys male sex toys vibrators for sale bondage gear adult products vibrater bedroom toys women toys bondage toys toys for adults sex toys vibrators for women cheap vibrators toys adults toys for couples lesbian toys male toys adult vibrators adultsextoys dick toys female toys quiet vibrators rabbit toys couples toys silent vibrators strap on toys masterbation toys buy strap on glass toys rabbit vibrater toys woman adult female toys toy saxophone discount vibrators cheap rabbit vibrators waterproof rabbit marital aids rabbit vibe xxx toys pleasure toys strapon masterbaiting toys adult women toys sez toy large rabbit vibrator rabbit pearl sexual excretion
XXII Niedziela zwykła 03.09.2017 r.
Z życia Kościoła

naglowek3

Witamy jak najserdeczniej w naszej Parafii Ks. Diakona Marcina Szustera, który pochodzi z Parafii Chrystusa Króla na Błoniu i będzie odbywał praktykę pastoralną w naszej Parafii. Życzymy mu by ten czas był dla niego szczególnie owocny. Po Mszy św. będziemy zbierali ofiary na pomoc poszkodowanym w nawałnicach.

W poniedziałek zapraszamy dzieci rozpoczynające naukę na Mszę św. o godz. 17.00 w ich intencji z poświęceniem tornistrów.

W piątek 8 września obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Pięknej Miłości, głównej Patronki Diecezji. Msza św. Odpustowa w katedrze o godz. 18.00. W czasie Mszy św. o godz. 12.00 jedna z naszych Parafianek otrzyma konsekrację na wdowę konsekrowaną. Cieszymy się, że rodzą się w naszej wspólnocie nowe powołania.

Dziękujemy jak najserdeczniej wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania naszego Festynu: Księżom, Ks. Diakonowi, Panu Kościelnemu, Wspólnotom Parafialnym: Domowemu Kościołowi, Apostolstwu Żywego Różańca, Oazie, Lektorom, Neokatechumenatowi, Odnowie w Duchu Świętym, Chórowi, i wszystkim Parafianom, którzy przynieśli własne wypieki, Panu Jerzemu Paterskiemu i Pani Joannie Walczak za prowadzenie, Współorganizatorom i Sponsorom oraz Wszystkim Parafianom za wspaniałą zabawę. W tym roku ze względu na niekorzystne warunki udało nam się zebrać jedynie 1450 zł. na pomoc potrzebującym rodzinom w zakupie podręczników i na obiady. Pieniądze zostaną rozdzielone wspólnie z Zespołem Charytatywnym rodzinom najbardziej potrzebującym.

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji powołań o godz. 17.30. Po Mszy św. Spotkanie Stowarzyszenia Wspierania Powołań. W piątek 8.09 Ks. Wojciech odwiedzi chorych z posługą.

Radę Duszpasterską, Radę Ekonomiczną oraz przedstawicieli wszystkich Wspólnot Parafialnych zapraszam na spotkanie w sprawie podsumowania Festynu i odpustu parafialnego w niedzielę 10.09 o godz. 19.00 na plebanii.

Zespół Charytatywny wznawia działalność po wakacyjnej przerwie w każdy poniedziałek od godz. 18.00. Uczniów klas III przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy wraz z Rodzicami na spotkanie w przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11.30.

Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego: rozmowa z Barbarą Ratajczyk współpracownicą Matki Teresy w Kalkucie, o tym kto może zostać rodzicem chrzestnym oraz o przygotowaniach do pielgrzymki papieża Franciszka w Kolumbii.

Zapraszamy na koncert Non omnis Moriar, który odbędzie się w sobotę 9.09 o godz. 19.00 na Wyspie Młyńskiej   

W przyszłą niedzielę II niedziela miesiąca składka przeznaczona jest na cele budowlane.

W zeszłym tygodniu zmarli: śp. Marian Jaroch l. 78, zam. ul. Zarembiny 21 i śp. Teresa Kowalska l. 64, zam. ul. Andersena 8. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie….

 

diecezja bydgoska

seminarium

serwispapieski 2

sdm

 

kromka

przewodnik katolicki

ekai

deon

Dane kontaktowe

Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła i Ewangielisty
ul. Skarżyńskiego 4,
Bydgoszcz 85-798
tel. 052-343-01-38 lub 052-343-12-22
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.