Ogłoszenia parafialne

sobota, 20 grudzień 2014 15:28

IV Niedziela Adwentu 21.12.2014 r.

Ostatnia niedziela Adwentu. Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za aktywny udział w roratach. Ostatnie roraty we wtorek wraz z rozwiązaniem konkursu na najpiękniejszy lampion. Losowanie nagród zadań adwentowych w II dzień Świąt po Mszy św. o godz.11.30.

W Wigilię 24.12 Msza Św. o godz. 7.00. Nie ma Mszy św. o godz. 17.00 i 18.00. Pasterka o godz. 22.00 i o północy, natomiast w Boże Narodzenie nie ma Mszy św. o godz. 7.00, pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę. W drugi dzień świąt Msze św. wg porządku niedzielnego. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia.

Zbiórka ministrantów i lektorów we wtorek o godz. 18.30. Opłatki można nabyć wychodząc z kościoła i w Biurze Parafialnym.

Dziękujemy za „Dar serca”, za słodycze, zabawki, żywność, środki czystości, ubrania, które w dużej ilości zostały przyniesione. Paniom z Zespołu Charytatywnego z serca dziękuję za ich całoroczną pracę i za przygotowanie pięknych paczek. Bóg zapłać.

Cieszę się ogromnie, że zakupiliśmy ostatnią partię ławek do naszego kościoła. Było to 8 ławek do naw bocznych i 5 ławek małych. Koszt jednej ławki to 1000 zł. zakończyliśmy również montowanie witraży w nawie bocznej. Dziękuję fundatorom, Parafii, Państwu Palickim, Łubkowskim, Kucińskim i Firmie Rambud.

Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego: art. o św. Teresie od Dzieciątka Jezus, o rekolekcjach naszej młodzieży oazowej w Ostrowąsie i relacja z poświęcenia pomnika Serca Pana Jezusa w naszej parafii.

W poniedziałek spowiedź w parafii św. Jana Pawła II i św. Jana Ap., a we wtorek w parafii św. Mikołaja i w bazylice MBKM. U nas w poniedziałek i wtorek spowiedzi nie będzie. Program spowiedzi wywieszony jest w gablotce.

W czasie składki budowlanej zebraliśmy 7250 zł. Po Mszy św. będziemy zbierać ofiary na kwiaty do żłóbka.

Odwiedziny duszpasterskie – kolędę rozpoczynamy w tym roku w sobotę 27.12 od ul. Wardyńskiego, Wróblewskiego, Pałbickiego, Stwosza, Mieszka I, Gawędy 4 i Zarembiny 4 i 5. W niedzielę 28.12 ul. Zarembiny 15 i 25, w poniedziałek 29.12 ul. Zarembiny 2, 7, 21 i Produkcyjna 15. W tym roku ze względu na brak jednego kapłana nie możemy przedstawić planu na całą kolędę. Kolędę rozpoczynamy w sobotę i niedzielę o godz. 15.00 a w tygodniu o 16.00.

Strona 1 z 12

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION