Ogłoszenia parafialne

sobota, 15 listopad 2014 16:39

XXXIII Niedziela zwykła 16.11.2014 r.

Wczoraj w katedrze bydgoskiej kleryk naszej parafii Tomasz Wołoszynowski został oficjalnie ogłoszony kandydatem do święceń diakonatu i święceń kapłańskich. Módlmy się za kl. Tomka i za pozostałych 4 kleryków by ten okres był dla nich bardzo owocny i przepełniony Bożymi Darami.

Gościmy dzisiaj kleryków ze Zgromadzenia Ducha Świętego będą rozprowadzali kalendarze ścienne. Dochód przeznaczony zostanie na wsparcie misji. Razem z wami modlimy się o liczne i święte powołania z naszej Parafii i z naszej Diecezji.  

W przyszłym tygodniu Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela Roku Kościelnego. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt poświęcenia rodziny ludzkiej Jezusowi Chrystusowi Królowi.

W sobotę wspominamy św. Cecylię, patronkę śpiewu kościelnego, Panu Organiście, Chórowi Parafialnemu, Scholce, P. Kazimierzowi składamy jak najserdeczniejsze życzenia, aby Pan Bóg obdarzał Was swoim błogosławieństwem i dziękujemy wam za pasza posługę.

Ministrantów, kandydatów na ministrantów i lektorów zapraszamy na spotkania we wtorek o godz. 18.30. Scholka parafialna ma swoje spotkania w niedzielę o godz. 10.00. Młodzież gimnazjum i liceum zapraszamy na spotkania Oazowe w czwartek o godz. 18.00. Chór Parafialny zaprasza na próby w każdy wtorek o godz. 18.00. Młodzież III klas gimnazjum na swoje spotkanie przygotowujące do bierzmowania w każdy czwartek o godz. 18.00.

W środę 19.11 Duchowa Adopcji Dziecka Poczętego podczas Mszy św. o godz. 18.00, a po Mszy św. na Apel Jasnogórski.

Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego: relacja z Konferencji Jeden świat wiele kultur; art. o rosnącym problemie zadłużenia polskiej rodziny; ukazanie sylwetki bł. Karoliny Kózkówny, patronki czystych serc oraz rozważania czy Ojczyzna jest dobrem wspólnym. 

Informujemy, że P. Kościelny Michał Galiński z P. Adamem Barejem od poniedziałku rozpoczną rozprowadzanie opłatki bożonarodzeniowe.

W zeszłym tygodniu zebraliśmy na cele budowlane 6,790 zł. Wszystkim ofiarodawcom jak najserdeczniej dziękujemy. Bóg zapłać.

Po Mszy św. będziemy zbierać ofiary na pomoc Kościołowi Prześladowanemu w Syrii.

Strona 1 z 12

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION