Ogłoszenia parafialne

Kończymy nasze Rekolekcje Parafialne. Dziękujemy O. Michałowi Krajewskiemu za ich poprowadzenie, za wprowadzanie nas w tajemnice Bożej Miłości i przebaczenia oraz za modlitwę w intencji naszej Parafii. Bóg zapłać.

Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.15, Droga Krzyżowa w piątki dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.30 a dla młodzieży o godz. 18.30. Zapraszamy wszystkich do dobrego przeżycia tego czasu.

Ks. Maciej Tyckun obchodzi we wtorek swoje imieniny. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa w posłudze w naszej Parafii i w Ruchu Światło Życie. Dziękujemy również za pracę z młodzieżą, szczególnie przygotowującą się do bierzmowania. 

Zapraszamy na Spotkania o wierze dla dorosłych i młodzieży w każdy poniedziałek i czwartek o g. 19.00 w kościele. Szczegółowe informacje w gablotce i w wejściu do kościoła.

W przyszła niedzielę 01.03 zebranie rodziców dzieci pierwszokomunijnych po Mszy św. o godz. 11.30. Chór Parafialny zaprasza na próby w każdy wtorek na godz. 18.00 do salki nr 6.

Przypominamy, że w każdy wtorek modlimy się do św. Mateusza podczas Mszy św. o godz. 17.00, a o 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i Litania do św. Mateusza. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego: art. o zagrożeniu materializmu, o łasce sakra mętu pokuty i Orędzie papieża na Wielki Post.  

W przyszła niedzielę 1.03 przeżywamy niedzielę Misyjnego Dzieła Pomocy „Ad gentes” i będziemy zbierali ofiary na pomoc misjom.

W ostatnim tygodniu zmarł śp. Kazimierz Mrotek l. 67, zam. ul. Rzeźniackiego 8. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie..…

Strona 1 z 13

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION