Duszpasterze - obecnie pracujący

  • 523 4 3 0 138

    parafia@mateusz.bydgoszcz.pl

    ks. dr kanonik Mariusz Kuciński

    proboszcz - od 29 czerwca 2008 r.

    Data ur.: 8 września 1964 r.

    Data święceń: 13 maja 1989 r.

    Imieniny: 19 stycznia

    Inne funkcje



  • ks. mgr lic. Maciej Tyckun

    Wikariusz - od 30 czerwca 2012 r.

    Data święceń: 18 maja 2002 r.

    Imieniny: 24 lutego


  • ks. dr Wojciech Janusiewicz

    Wikariusz - od 25 czerwca 2016 r.

    Imieniny: 23 kwietnia


  • ks. mgr Robert Schwarz

    Wikariusz - od 25 czerwca 2016 r.

    Data święceń: 28 maja 2010 r.

    Imieniny: 17 kwietnia


Ciekawostki o parafii

Poznaj obecne i historyczne fakty


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
74 0.088292837142944